-3%

Човен AQUA-STORM MA260DT PS
10 075 ₴
9 775 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійка Magellan (MA-DT PS) включає гребні човни, обладнані підвісним транцем, що дозволяє встановити двигун потужністю до 3,5 к.с. Вони легкі та просторі, що забезпечує легке транспортування та комфорт під час катання.
Модель MA260DT PS зручна і надійна двомісна. Довжина 260 см., ширина 125 см. і вантажопідйомністю 210 кг. човен MA260DT PS важить всього 18 кг. Крім того, він має чудові морські властивості та забезпечує безпеку, а також комфорт для своїх пасажирів.
Kомплектація човна:
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для зберігання та транспортування - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- Сертифікат CE - 1 шт.
підвісний пластиковий транець - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20.5 кг |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 260 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Загальна вага | 20.5 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Ручки для перенесення, Ремкомплект, Насос, Розбірні весла, Кочети |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 125 см |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 775 ₴



