-2%

Човен AQUA-STORM SS260PT
13 125 ₴
12 825 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Веслові човни лінійки AQUA-STORM SS260PT - це надійні та довговічні моделі, оснащені підвісним транцем, що дозволяє встановити електродвигун. Вони виготовлені з високоякісної ПВХ тканини щільністю 950 г/м2 і стануть ідеальним доповненням для водного відпочинку.
МодельSS260PT просто та зручно двомісна. Збільшена ширина 146 см. дозволяє пасажирам почуватися комфортно на борту, а більший діаметр труби плавучості становить 40 см. забезпечує додаткову безпеку.
В комплект входять:
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для зберігання та транспортування - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
- Сертифікат CE - 1 шт.
- підвісний дерев'яний транець - 1 шт.
- набір ламелей (3 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 263 см |
| Ширина | 146 см |
| Діаметр балона | 40 см |
| Вантажопідйомність | 330 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Навісний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 22 кг |
| Загальна вага | 22 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 106 см |
| Ширина у складеному вигляді | 58 см |
| Висота в складеному вигляді | 28 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 825 ₴
