
Лодка AQUA-STORM ST240
8 160 ₴
7 860 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
AQUA-STORM ST представляє широкий асортимент якісних та надійних надувних човнів. Вони виготовлені з міцного ПВХ матеріалу і складаються з O-подібної надувної труби плавучості, розділеної на два герметичні відсіки.
Модель ST240 зручна двомісна. Довжина 240 см., ширина 130 см. та вантажопідйомністю 200 кг забезпечують комфортний водний відпочинок. А модель ST240 виготовлена з міцних та якісних матеріалів ПВХ щільністю 850 г/м2, що забезпечує безпеку під час катання. Крім того, ці човни гарні своїми чудовими морехідними здібностями, такими як маневреність, керованість та стійкість до хвиль.
У комплекті:
сидіння – 2 шт.
насос 6л – 1 шт.
весла – 2 шт.
ремкомплект (латки та клей із трубкою) - 1 шт.
мішок для зберігання та транспортування - 1 шт.
li>
паспорт із гарантійним талоном - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 16 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 7 860 ₴


