
Човен AQUA-STORM ST240C PT
9 035 ₴
8 735 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
AQUA-STORM ST-PT від компанії Aqua-Storm включає гребні човни з підвісним транцем. Це дозволяє рухати човен не тільки на веслах, але і на моторі потужністю 3,4 к.с. Оскільки всі моделі гребних човнів ST-PT компактні та легкі, їх легко зберігати та транспортувати. Завдяки цьому човни ST-PT стають ідеальним вибором для водного відпочинку.
Модель ST240PT зручна двомісна. Довжина 240 см., ширина 130 см. і вантажопідйомністю 200 кг забезпечують комфортний водний відпочинок. А модель ST240PT виготовлена з міцних і якісних матеріалів ПВХ щільністю 850 г/м2, що забезпечує безпеку під час катання. Крім того, ці човни хороші своїми чудовими морехідними здібностями, такими як маневреність, керованість і стійкість до хвиль.
В набір входять:
сидіння - 2 шт.
насос 6л - 1 шт.
весла - 2 шт.
ремкомплект (латки та клей з тюбиком) - 1 шт.
сумка для зберігання а.д. транспортування - 1 шт.
паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
підвісний пластиковий транець - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Навісний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 21 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 8 735 ₴


