-5%

Човен AQUA-STORM ST190
6 450 ₴
6 150 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AQUA-STORM ST представляє широкий асортимент якісних і надійних надувних човнів. Вони виготовлені з міцного матеріалу ПВХ і складаються з O-подібної надувної труби плавучості, розділеної на два герметичні відсіки.
Легкий і компактний одномісний автомобіль моделі ST190. Важить всього 11,5 кг. що дозволяє носити його навіть в рюкзаку на велосипеді або в громадському транспорті. При цьому пасажир почувається комфортно на борту катера довжиною 190 см., шириною 120 см. і вантажопідйомністю 110 кг.
У комплекті:
- сидіння - 1 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для човна - 1 шт.
- паспорт з гарантійний талон - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 110 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Навісний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 11.5 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 24 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴


