
Човен надувний Aquastorm MK-180
7 675 ₴
7 375 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
Гребний човен серії Maverick (MK) - легка і компактна модель.
Човен виготовлений з надійного матеріалу ПВХ 700гр/м2 і складається з О-подібного надувного балона, розділеного на два герметичні відсіки. Зварювальні шви.
Вага надувного човна з комплектацією 8 кг. дозволяє легко перевозити їх у громадському транспорті чи велосипеді навіть у рюкзаку.
Ширина човна 110 см і довжина 180 см забезпечать необхідний простір для пасажира. І при цьому вантажопідйомність цього човна складає 150 кг.
Човен Storm MK 180 не потрібно вносити до Реєстру судноплавства України.
Гарантійний термін експлуатації від дня продажу – 12 місяців.
Комплектація:
сидіння – 1 шт.
насос 6л – 1 шт.
весла – 2 шт.
ремкомплект (латки та клей з тубусом) - 1 шт.
паспорт із гарантійним талоном - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 см |
| Загальна вага | 8 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Особливості | Ручки для перенесення, Ремкомплект, Насос, Розбірні весла, Кочети |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 110 см |
| Щільність днища | 700 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 700 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 3.4 к. с. |
- Ціна: 7 375 ₴



