-30%

КИЛИМОК SNS ДЛЯ ФІТНЕСУ ТА ЙОГИ ЗЕЛЕНИЙ ТРЕ-6ММ
995 ₴
695 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для фітнесу та йоги двошаровий 6 мм виконаний з ТРЕ. Верхній шар є візерунковим рифленням, на нижній бік килимка нанесені протиковзкі насічки. Рельєфний візерунок не дозволить рукам ковзати під час занять.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Матеріал
ТРЕ
-
Колір
зелений
-
Довжина, см
180
-
Ширина, см
61
-
Товщина, мм
6
-
Торгова марка
SNS
-
Тип упаковки
плівка
-
Виробництво
Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴
