
Басейн каркасний Intex+фільтр насос 305*76 см
6 195 ₴
5 895 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
Каркасний басейн Intex 28202 Metal Frame Pool 305×76 принесе радість та задоволення в спекотні літні дні вам та вашій родині. Metal Frame – серія басейнів із металевим каркасом, які встановлюються швидко та без застосування будь-яких додаткових інструментів. Металевий каркас складається зі сполучних куточків, трубок-перемичок та стійок. Всі деталі пофарбовані та стійкі до стирання. Каркасні збірні басейни – це проста та недорога альтернатива стаціонарним дорогим басейнам. Укомплектований фільтруючим насосом.
Басейн знизу обладнаний зливальним клапаном. Для того, щоб злити воду, необхідно приєднати до будь-якого садового шланга перехідник, що йде в комплекті з басейном. Відкручує заглушку клапана і повертає перехідник, при цьому зливний клапан відкриється сам. Злити воду можна в будь-яке зручне для Вас місце.
Інформація
Діаметр 305 x Висота 76см
Вага 19 кг
Гарантія не передбачена
Каркас оцинковані сталеві труби
Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скло-волоконної сітки
Насос-фільтр картриджний 1250 л/год.
Об'єм води 4485 л
Виробник Intex
Розмір пакування 35x30x88 см
Серія Metal Frame Pool
Зливний клапан є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 5 895 ₴



