
Intex Басейн наливний+фільтр-насос, розміром 305х76см
3 650 ₴
3 350 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
Наливний басейн Intex 28122 (56922) - має відносно великий розмір (діаметр - 305см і глибину - 76см), що дозволить купатися в ньому як дорослим, так і дітям. Басейн легко і швидко встановлюється без застосування технічних засобів. Необхідно розкласти басейн, надути верхнє кільце і наповнити його водою. У міру наповнення басейну, надувне кільце підіймається разом з рівнем води, і стінки розправляються. Процес складання, до наповнення водою, займає 10 хвилин. Для установки басейн не потребує спеціальної підготовки грунту, годиться будь-яка, звільнена від сторонніх предметів, рівна горизонтальна поверхня. Запатентована технологія SUPER-TOUGH забезпечує надійність басейну. Стінки басейну виготовляються з трьох окремих шарів: два шари виготовлені з щільного вінілу, третій шар - з особливо міцного поліестеру. Є зручний зливний клапан, який можна приєднати до садового шланга. Завдяки цьому, басейн можна швидко звільнити, злив воду в будь-яке зручне місце. Завдяки невеликій глибині цей басейн прекрасно підходить для купання батьків разом з дітьми. Діти старше 6 років можуть купатися в цьому басейні самостійно. Обсяг: 3854 л при заповненні 80%. Вага: 11кг. Матеріал тришаровий: два шари з вінілу, один з поліестеру для жорсткості. У комплекті: насос фільтраційний Intex продуктивністю 2006 л / год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3854 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 3 350 ₴
