-24%

Гамак Бродяга Зелений 3*1,5м СИЛА
1 250 ₴
950 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина: 220; Ширина: 120; Висота: 120; Паковання: 6; Волосінь: Матеріал — Поліестер. Розмір гамака — 3*1,5 м, Стропи — 2 шт.*4м. Ширина строп 25 мм. Максимальне навантаження 150 кг; Страна: Україна; Вага: 0.4; Найменування для ІМ Укр: Гамак Бродяга Зелений 3*1,5м СИЛА;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 3000 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Матрац | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

