-1%
Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eCRYSTAL BH рама-17" 36B 10А*г 350Вт темно-зелений з сiрим 2024
24 506 ₴
24 206 ₴
- В наявності
- Код: ELB-D-26-193
Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eCRYSTAL BH рама-17" 36B 10А*г 350Вт темно-зелений з сiрим 2024В наявності
24 506 ₴24 206 ₴
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10 А·г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал рами | ST |
| Модель велосипеда | eCRYSTAL |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Потужність мотору | 350 Вт |
| Зрістовка рами | рама- 17 " |
| Рік | 2024 |
| Сторона приводу | передній |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Товщина шприхи | 14G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 206 ₴
