-1%

Велосипед з електроприводом 26" ST Formula eOMEGA Vbr рама-18" 36B 10А*г 350Вт червоний 2024
25 173 ₴
24 873 ₴
- В наявності
- Код: ELB-FR-26-137
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10 А·г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал рами | ST |
| Модель велосипеда | eOMEGA |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Потужність мотору | 350 Вт |
| Зрістовка рами | рама- 18 " |
| Рік | 2024 |
| Сторона приводу | заднє мотор колесо |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | Vbr |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Товщина шприхи | 14G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 873 ₴
