
Втулка задня Vbr FR 6-7 Сталь 36H 14G під гайку OLD - 175мм вісь - 10мм чорний SHUNFENG SF-HB03R
110,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HUBR-42-01-50
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shunfeng |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| OLD | OLD — 175 мм |
| Бренд втулки задньої | SHUNFENG |
| Вага нетто | 340 кг |
| Довжина: | 175 мм |
| Діаметр | 9 мм см |
| Колір втулки | чорний |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість швидкостей | 6-7 |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Мoдель | SF-HB03R |
| Наявність ексцентрика | на гайках |
| Сторона | задн. |
| Тип втулки задньої | Vbr тріскачка |
| Тип гальм втулки | Vbr |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Товщина спиці | 14G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,51 ₴

