
Велосипед з електроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD рама-19" 36B 12.5А*г 500Вт сіро-червоний (матовий)
32 454 ₴
- В наявності
- Код: ELB-FR-29-185
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 12.5 А*г |
| Багажник | с багажн. |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Категорія велосипеду | Електровелосипед |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал рами | ST |
| Модель велосипеда | eHEAVY DUTY |
| Напруга | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Зрістовка рами | рама- 19 " |
| Рік | 2024 |
| Сторона приводу | задн. |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Тип мотора | редуктор. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 454 ₴
