-34%

Килимок для фітнесу та йоги TPE+TC 6мм двошаровий сірий/зелений
895 ₴
595 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для фітнесу та йоги двошаровий 6 мм виконаний з ТРЕ. Верхній шар є візерунковим рифленням з отворами, на нижній бік килимка нанесені протиковзкі насічки. Перфорація по всій довжині килимка відводить вологу під час занять, забезпечуючи комфорт. Рельєфний візерунок не дозволить рукам ковзати під час занять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | SNS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



