Колобашка CONQUEST виконана з легкого зносостійкого матеріалу - етиленвінілацетату. Матеріал має гарну плавучість, що дозволяє при мінімальних розмірах самого тренажера, утримувати відносно велику вагу тіла плавця. Виріб виконаний в яскравій кольоровій гамі.
Для чого використовується колобашка:
- Для відпрацювання техніки руху рук та посилення верхньої частини корпусу.
- Для відпрацювання ритму дихання, виконання розгонів та гальмування.
- Утримання колобашки в одній руці дозволяє освоювати гребкові рухи іншою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Матеріал
EVA (етиленвінілацетат)
-
Колір
зелено-біло-зелена
-
Довжина, см
22
-
Ширина, см
11х4,5х8
-
Товщина, см
11
-
Вага, кг
0.077
-
Тип упаковки
стрейч-плівка
-
Торгова марка
CONQUEST
-
Виробництво
Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Conquest Boats |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дошка |
| Матеріал | ЕВА |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Товщина | 4 см |
| Особливості | Отвори для рук |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴





