
Покришка 26" x 1.95 чорний 30 TPI з антипрок. зах. (дрібний шип) WANDA W2003
475,20 ₴
- В наявності
- Код: TIR-109
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Модель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Ширина покришки | x 1.95 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI (щілність плетіння) | 30 TPI |
| Антипрокольний шар покришки | з антипрок. зах. |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Мoдель | W2003 |
| Наявність антипроколу | з антипроколом |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Тип протектора | (дрібний шип) |
| Ширина покришки | x 1.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,20 ₴

