
Сучкоріз садовий для різання гілок з телескопічними ручками 650-980 мм INTERTOOL
785 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
Можливості
Для обрізки дрібних гілок зазвичай використовують секатор, але зіткнувшись з більшою гілкою, виникають труднощі. У таких ситуаціях вам прийде на допомогу садовий сучкоріз. Ще одна його назва - веткоріз.
Завдяки потужному лезу, довгим рукояткам і великому важелю він справляється з гілками до 35 мм у найважчих місцях, поблизу стовбура.
Ефективна робота
За рахунок своєї конструкції, площинний сучкоріз акуратно зрізає гілки та сучки, завдаючи мінімальної шкоди дереву. Ефективно зрізує зелену деревину без особливих зусиль.
Потужне різальне лезо із заводським заточуванням не деформується і довго залишається гострим.
Комфорт оператора
Телескопічні рукоятки сучкорізу легкі та надійні. Виготовлені із міцного алюмінію, посилені додатковими ребрами жорсткості. Завдяки цьому не деформуються при тривалих навантаженнях та не іржавіють.
Ручки шорсткі і не вислизають. Погасити вібрації від удару допоможе демпфер, встановлений на стику ручок.
Забирайте зайві пагони та сучки за допомогою садового сучкорізу і сад віддячить великим урожаєм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL FT-1115
Матеріал виготовлення алюміній, сталь.
Загальна довжина 650 – 980 мм
Довжина леза 95 мм.
Максимальний діаметр різу 35 мм
Тип площинний
Вага 1,350 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Довжина леза | 95 мм |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стрічка для щеплення | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
- Ціна: 785 ₴





