-4%

Надувний човен Aqua Storm MK-260
7 060 ₴
6 760 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моделі Maverick - це дуже легкі і компактні гребні човни. Завдяки легкій вазі їх можна брати з собою в будь-яку поїздку. Вони виготовляються з якісного ПВХ щільністю 680 гр / м ² . Подовжена човен Aqua Storm MK260 - це зручне і надійне двомісне судно. Габаритів 260х125 см і вантажопідйомності 190 кг досить для комфортного розміщення обох пасажирів на борту, а відмінні ходові якості моделі зроблять відпочинок на воді приємніше і цікавіше.
Весельний човен 240 комплектується:
- сидіння – 1 шт.
- насос – 1 шт.
- весла – 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з тубусом) - 1 шт.
- сумка для перевезення та зберігання - 1 шт.
- паспорт із гарантійним талоном - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Щільність матеріалу | 700 г/м2 |
| Щільність днища | 700 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 110 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 10 кг |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 760 ₴


