-34%

Парасолька пляжна / садова СИЛА з нахилом і клапаном 2.2 м
895 ₴
595 ₴
- В наявності
- Код: 005
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Парасолька пляжна/садовий СИЛА з нахилом та клапаном 2.2 м
Колір
Червоний
Тип
Пляжні парасольки
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна-виробник товару
Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Оливковий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴

