-23%

Гамак GreenCamp "VOYAGE", 300х200см, парашутний шовк, синій/гірчичний.
1 295 ₴
995 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Що може бути краще за відпочинок на природі або сну в теплу літню ніч просто неба... Саме гамак стане відмінним рішенням для такого відпочинку. А безпосередньо такі гамаки поєднують у собі якість, що полягає в надійності конструкції, і комфорт.
Гамак Voyage витримує вагу до 180 кг. Він компактний та легкий, ідеальний для походів та подорожей, дозволить відкрити нові місця та забути про незручності при ночівлі.
Розмір: 300 х 200 см.
Матеріал: нейлон - парашутний шовк.
Колір: синій/гірчичний.
Вага із кріпленням: 640 грам.
Розмір упаковки: 13 х 23 см.
У комплекті: 2 гаки, антикомпресійний мішок.
Виробник: GreenCamp.
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал стільниці | МДФ покритий пластиком |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Габаритні розміри гамака | |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 600 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Да |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 70 мм |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



