
Умивальник умивальник з краником Консенсус 15 л пластиковий
545 ₴
245 ₴
- В наявності
- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
Характеристики та опис
Основні
Виробник
Консенсус
Країна виробник
Україна
Колір
Зелений
Вага
1 кг
Стан
Нове
Об'єм бака для води
15 л
Матеріал бака
Пластик
Габаритні розміри
Довжина
380 мм
Ширина
180 мм
Висота
320 мм
Пластиковий компактний умивальник Консенсус виготовлений з якісного, нетоксичного пластику, безпечного при контакті з харчовими рідинами.
Умивальник комплектується знімним краном, який розташовується внизу бічної стінки бака, а також оснащений двома тримачами для розміщення на вертикальній поверхні.
Широке шийка спрощує процес наповнення бака водою.
Переваги:
Легкість та практичність;
Зручний знімний кран;
Кріплення: можна розмістити на височині, або прикріпити до стіни за два вушка або в інше місце;
Широка горловина, якою зручно заливати воду;
Ручка для перенесення мийника.
Об'єм рукомийника 10 літрів.
Обсяг: 10
Висота: 32см
Ширина: 18см
Довжина: 24см
Матеріал: пластик
Колір: сірий корпус, зелена кришка
Країна-виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал кабіни | Пластик |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 600 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Да |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 70 мм |
| Матеріал стільниці | МДФ покритий пластиком |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
- Ціна: 245 ₴



