
Велосумка на багажник ProX Dakota 362 23 л, сірий (A-SP-0243)
2 084 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0243
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легко збирати та розбирати.
Двосторонні знімні кишені на блискавці.
Еластичний шнурок для багажу.
Кишеня для пляшки з водою.
Інтер'єр покритий термоводонепроникним покриттям.
Розмір: 42×24×23 см.
Місткість: 23 л.
Вага: 595 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 42 см |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 084 ₴


