
Педалі Wellgo C201 ALU чорний / сріблястий (PED201)
710 ₴
- В наявності
- Код: PED201
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна алюмінієва трекінгова педаль.
Кулькові підшипники.
Відбивачі для підвищення безпеки.
Дуже гарне зчеплення з взуттям.
Розмір: 110 х 80 х 25 мм.
Вага: 295 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wellgo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 295 г |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Продаються парою |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
