
Велосумка на багажник ProX Dakota 035 15 л, чорно / сірий (A-SP-0254)
1 042 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0254
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• багатофункціональна сумка для багажу;
• легко збирати і розбирати завдяки двом ремінцям на липучці;
• посилене дно і бічні стінки кошика;
• знімні бічні відділення на блискавці;
• камера з можливістю розширення;
• додаткові кишені: задній кишені для пляшки з водою, внутрішній кишеню з сітчастою блискавкою;
• ручка - ремінь для носіння на плечі;
• світловідбиваюча смуга;
• висувний чохол від дощу;
• матеріал: поліестер;
• розміри: 33,5 х 23,5 х 21 див.;
• вага 850 г, місткість 15 л.;
• упаковка: поліпропіленовий пакет, етикетка ProX;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 23.5 см |
| Довжина | 33.5 см |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості велосумки | Дощовик в комплекті, Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴




