
Велосумка на багажник Kands 2-секційна, 28 л, чорний (85366)
1 116 ₴
- В наявності
- Код: 85366
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка велосипедна 2-секції, фірма Kands, фіксується на багажник.
Два відсіки сумки загальним об'ємом 28 л
Є ручка для носіння в руці.
Розмір: 30x30x14см.
Колір: чорний.
Міцний матеріал.
Вага: 550г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴

