
Сумка під сідло ProX Oregon 202 чорний (A-SP-0273)
2 167 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0273
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• седельна сумка для байкпакінгу, ВОДОНЕПРОНИКНА СЕРІЯ.
• тканина з внутрішнім покриттям, 100% водонепроникність.
• кріплення ременями з пряжкою, двома міцними липучками.
• ергономічна форма з однією великою камерою,
регулюється й застібається на бічні лямки з пряжками.
• петля для кріплення заднього ліхтаря.
• підходить для велосипедного туризму.
• Регульований шнурок дає змогу прикріпити додатковий багаж.
• матеріал: поліестер 500D, тканина з ПВХ покриттям.
• розміри: 68×14×16 см.
• вага: 730 г, місткість: 14 л.
• паковання: поліетиленовий пакет, етикетка ProX.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 68 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 14 л |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Швидкознімна кріплення, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167 ₴






