
Сумка під сідло ProX Oregon 205 чорний (A-SP-0270)
852 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0270
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• сумка-підсидіння, водонепроникна СЕРІЯ
• 3-точкове кріплення з регульованими лямками з пряжкою і липучкою.
• ергономічна форма з одним згорнутим відділенням, застібається на пряжку.
• посилені днище і боки, легко розбираються
• 100% водонепроникна тканина з покриттям, що підходить для будь-яких погодних умов.
• має петлю для заднього ліхтаря
• матеріал: поліестер / тканина з ПВХ покриттям.
• розміри: 21,5x12x11 см
• вага: 235 г, ємність: 2,5 л
• упаковка: авоська, етикетка ProX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 2.5 л |
| Особливості велосумки | Кріплення для мигалки, Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴




