
Велосумка B-Soul BC-BG169 на раму, чорний (BG169)
549 ₴
- В наявності
- Код: BG169
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка B-Soul BC-BG169 призначена для встановлення на верхню трубу рами велосипеда. Сумка кріпиться за раму та кермову за допомогою липучок.
Виготовлена з жорсткого матеріалу під карбон, повністю водонепроникна та протиударна.
Зручно організований внутрішній простір із кишенею на блискавці.
Основні атрибути
Виробник — B-Soul,
Країна виробник — Китай,
Тип велосипедної сумки. Сумка на раму.
Конструкція сумки — однооб'ємна,
Довжина — 22 см,
Висота — 9 см
Ширина — 10 см,
Колір чорний,
Особливості велосумки — непромокальність,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 22 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴



