
Велосумка B-Soul BC-BG165 на багажник чорний (BIB-051)
644 ₴
- В наявності
- Код: BIB-051
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка BC-BG165 на багажник — зручний аксесуар для перевезення речей.
Сумка перестібається на багажник за допомогою липучок, за потреби сумку можна зняти та перенести в руках, як звичайну сумку для речей.
Особливості: вологозахисний матеріал.
Розмір: 38*16*16cм,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 36 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴




