
Грипси ProX GP-48A 95 mm чорний з червоним (C-C-0229)
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: C-C-0229
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• ручки керма, короткі
• зручна форма
• двошаровий, синтетичний матеріал: TPE/TPR
• повний цикл, без пробок
• довжина: 95 мм, вага: 79 г
• паковання: вішалка ProX (99 г)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 79 г |
| Матеріал | Гума |
| Розмір | M |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.2 мм |
| Довжина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

