
Велосумка на руль ProX Nebraska 202, чорний (A-SP-0267)
644 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0267
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• термосумка на кермо
• збірка з 3-ма липучками
• прозорий сенсорний екран
• містка камера з обробленою зсередини термофольгою,
застібається на щільну блискавку
• велика камера об'ємом 5 л.
• додаткові зовнішні кишені: ущільнені на блискавці та дві сітчасті кишені
• плечовий ремінь, петля для переднього ліхтаря
• матеріал: поліестер / тканина з ПВХ покриттям
• розміри: 21,5 × 11,5 × 18,5 см
• вага: 345 г, об'єм 5 л
• упаковка: поліпропіленовий пакет, етикетка ProX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 11.5 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴



