
Велосипед ST 26" Discovery PRESTIGE Man, рама 17" з крилами, темно-синій (OPS-DIS-26-464)
8 040 ₴
- В наявності
- Код: OPS-DIS-26-464
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип амортизаціїРигід
ТипМіські
Матеріал рамисталь
Розмір рами17"
КермоЕргономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 640 мм
Шатунисталь, 40T. З захистом від потрапляння одягу
Ручки перемиканняманеткa L-TWOO А2 SL-V4007 R7
Кількість швидкостей7
Переднє гальмоОбідній
Втулка переднясталь, кулькові підшипники 14G 36H
ОбодиДвостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H
Гальмаобідні V-brake
Додатковопідніжка (опорна стійка); брудозахисні крила
Вага (кг)17
Призначеннямістом
Вага велосипедиста, кгдо 110
Країна виробникУкраїна
Рік2022
Діаметр коліс26"
Рамависокоміцна сталь "High tensile steel"
Вилкасталь, жорстка
КареткаКартридж, з пило-вологозахистом
Задній перемикачLTWOO RD-V4007-M-2
Касета/тріскачка14-28 7-ск
Ручки кермаГума
Заднє гальмоОбідній
Втулка заднясталь, кулькові підшипники 14G 36H
ПокришкиWanda 26X2.125 універсальний протектор
СідлоКомфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery
Багажниксталева, вантажність 15 кг
Підходить на зріст, см155-175
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17 кг |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 17" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Кількість зірок | 1 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 040 ₴

