
Велосумка на кермо Bravvos 30X23X25, чорний (BIB-061)
984 ₴
- В наявності
- Код: BIB-061
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип кріплення: на кермо
Розмір: 22*32*24 см
Колір: чорний
Рекомендоване навантаження: 5 кг
Матеріал: оксфорд
Особливості: велосумка-кошик із вологозахистом, дуже містка та компактна, за потреби її можна скласти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravos |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 32 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴

