
Крила SunnyWheel SW-641F/R 26"/700C/28" чорний (SW-641)
534 ₴
- В наявності
- Код: SW-641
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Набір універсальних крил для велосипеда.
• Заднє крило кріпиться у двох місцях до рами ø28.6 ~ ø31.8.
• Переднє крило кріпиться до вилки.
• Швидкий монтаж/демонтаж.
• Для коліс розміром від 26"/700C/28".
• Ширина заднього крила 59,5 мм.
• Ширина переднього крила 60,5 мм.
• Довжина заднього крила з бризковиком 79 см.
• Довжина переднього крила 56 см.
• Вага 280 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна вага | 280 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 79 см |
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 6 см |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 60 см |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴
