
Крила SunnyWheel SW-FI-171F/R 650B ~ 29" чорний (FI-171)
549 ₴
- В наявності
- Код: FI-171
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Набір універсальних крил для велосипеда.
• Заднє крило кріпиться у двох місцях до рами.
• Переднє крило кріпиться до вилки.
• Швидкий монтаж/демонтаж.
• Для коліс розміром від 650B ~ 29" City-bike.
• Довжина переднього крила 70см.
• Довжина заднього крила 91см.
• Ширина заднього крила 50-64 мм.
• Ширина переднього крила 51-60 мм.
• Вага 305 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Загальна вага | 305 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 91 см |
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 6 см |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 70 см |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴
