
Сумка під раму кутова Kands графіт (83411)
439 ₴
- В наявності
- Код: 83411
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна сумка від виробника Kands.
Сумка встановлюється в задній трикутник рами.
Розміри: 27x20x6cm
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 27 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴
