
Велосумка на багажник ProX Dakota 207 12 л, чорний (A-SP-0271)
1 826 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0271
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• багатофункціональна сумка для багажника, непромокальна, місткістю 12 л
• легко збирається та розбирається завдяки двом ременям на липучці
• посилене дно, стінки чохла, світловідбивна смуга та логотип
• еластичний шнур для додаткового багажу
• ручка та пристібний ремінь для носіння на плечі
• додаткові внутрішні сітчасті кишені
• зовнішня кишеня для пляшки з водою, петля для заднього ліхтаря
• герметична блискавка з двома бігунками
• водонепроникний матеріал: оболонка з поліестеру/етиленвінілацетату
• розміри: 38,5 х 19,5 х 16 см
• вага 660 г, об'єм 12 л
• паковання: поліпропіленовий пакет, етикетка ProX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень, Відділення для шолома |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 826 ₴




