
Велосумка Rzahualu на раму, чорний (RZ1101)
488 ₴
- В наявності
- Код: RZ1101
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-Бренд: RZAHUAHU
-Назва продукту: Велосумка на кермо
-Кольор: чорний Матеріал: ПВХ шкіра
-Розмір: підходить для мобільного телефона розміру 16,5*8,5 см
-Розмір: 21*9*10,5 см Вага: 175 г
Особливості:
• спеціальний роз'єм для навушників
• дизайн сенсорного екрана
• Фіксована триточкова конструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forza |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴



