
Сумка під сідло Ibera IB-SB3 Luxe чорний (24426)
644 ₴
- В наявності
- Код: 24426
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цю підсідельну сумку ідеально брати із собою в довгі велосипедні прогулянки. Прикріпіть його до сідла за допомогою клацання, і цінні речі завжди будуть під рукою! Підсідельна сумка має світловідбивну смужку, щоб вас завжди було добре видно в темряві.
Технічні характеристики:
-Кольоровий
-Пів: унісекс
-матеріал: нейлон
-Застібка: Velcro (липучки)
-Тип застібки: блискавка
-Підходить для електровелосипедів: так
-Сотримка: 2 літри
-розміри: 20 x 11 x 10 см (Д x Ш x В)
-Вага: 160 грамів
-Рефлексія: так
-достійкий: так, водостійкий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴
