
Велосумка на багажник New Looxs Lilly Nomi 18L червоний (28734)
2 078 ₴
- В наявності
- Код: 28734
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бічна сумка з водонепроникного поліестеру від New Looxs. Ззаду відсіку є гачки для зручного чіпляння на багажнику. Сумка має одне велике та кілька маленьких відділень спереду та збоку.
Розмір: 18 літрів
Розміри: 35 х 32 х 16 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 078 ₴




