
Сумка під сідло Selle Royal Batavus сірий (20959)
219 ₴
- В наявності
- Код: 20959
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цю підсідельну сумку ідеально брати із собою в довгі велосипедні прогулянки. Застебни його за допомогою кліпси, і цінні речі завжди будуть під рукою! Підсідельна сумка повністю виготовлена з пластику та має водовідштовхувальне покриття.
Технічні характеристики:
-Кольор: сірий
-матеріал: пластик
-розмір: 18 х 13 х 5,5 см
Підходить виключно для сідниць Selle Royal.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Royal |
| Країна виробник | Австралія |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴








