
Сумка на руль Kands, защита от дождя, серая (83356A)
546 ₴
- В наявності
- Код: 83455
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на кермо з тримачем для картки
Дощовик у комплекті (ощадження в кишені)
Розміри: 11х19х23 см
СПЕЦІФІКАЦІЯ
-Тип спереду
-матеріал пластик
-Домінувальний колір чорний
-Застежка липучки
-ширина (см) 23
- Ємність (л) 4.5
-Глибина (см) 11
-Кількість камер 1
-Кількість кишень 2
-Висота (см) 19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 11 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4.5 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴
