
Гріпси Vader Lock, 140мм, чорно-сірий (GR6222)
490 ₴
- В наявності
- Код: GR6222
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грипси Vader HL-GR6222
Довжина грипса 140 мм.
Із зовнішнього боку є замок для фіксації.
Внутрішній діаметр: 22мм
Довжина: 140мм
Матеріал: гума + алюміній
Вага комплекту: 260 г
Рога повертаються на 90 градусів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vaderstad |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 260 г |
| Матеріал | Гума |
| Розмір | M |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Сірий |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴

