
Велосипед ST 24" Space Fold, рама 16", черный (OPS-SP-24-002)
6 300 ₴
- В наявності
- Код: OPS-SP-24-002
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні:
Виробник: Space,
Стать: Унісекс,
Тип велосипеда: дорожній,
Країна-виробник: Україна
Діаметр колеса/диска: 24",
Розмір рами: 16",
Заднє гальмо: ножне,
Матеріал виготовлення рами: Сталь,
Кількість коліс велосипеда: 2,
Тип амортизації: без амортизації,
Переднє гальмо:,
Кількість швидкостей: 1,
Форм фактор рами: складна,
Колір: чорний
Конструкція вилки: жорстка,
Стан: Нове,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 155-170 |
| Ріст велосипедиста (см) | 170 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴

