
Велосумка на кермо B-Soul Retro чорна (FGB-black)
548 ₴
- В наявності
- Код: FGB-black
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна велосипедна сумка на кермо
• кріпиться за допомогою двох липучок
• ергономічна, циліндрична форма з однією камерою
• матеріал: штучна шкіра
• розміри: приблизно 11 x 11 х 20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴
