
Грипси NPY Anti-Skid Lock 130 мм, морський (npy-marine)
232 ₴
- В наявності
- Код: npy-marine
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грипси NPY анатомічні, довжина 130 мм.
Діаметр кріплення на кермо 22,2 мм.
Рельєфна анатомічна поверхня ручки покращує фіксацію долоні.
Еластичний склад гуми перешкоджає прокручуванню грипса на кермі та надає приємне відчуття м'якості та комфорту велосипедисту.
Вага 133 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Гріпси |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Діаметр | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


