
Велосипед ST 29" Corso Stellar рама 17" 21 шв. зелений (169779)
7 250 ₴
- В наявності
- Код: 169779
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. РАМА — СТАЛЬ 17"
2. КОЛЕСА 29''
3. ВИЛАД АМОТИЗАЦІОННА-38МММ СТАЛЬ БЕЗ ПЕРЕМІКАТЕЛЯ
4. ДИКИ ПРОТИВОУДАРУВНІ 28 ММ
5. ШАТУНИ — СТАЛЬНІ З МАТОВИМ ПЛАСТИЧНИМ НАПІЛІСТЬМ.
6. ПЕДАЛІ ПЛАСТІКОВІ З ПІДШИПНИКОМ.
7. КЕРМО, СТОЯК КЕРМА, СТОЯК СИДЕННЯ — СТАЛЬ.
8. ВЫНЕС КЕРМА – АЛЮМЕНЬ 65 ММ.
9. РЕЗИНА - WANDA - 29х2.125
10. 21 СКОРОСТЬ.
11. ЗВІЗДА ТРЯЖКА — Saiguan 7 ЗВІЗД
12. НАВІСНЕ ОБОРУДАННЯ — Saiguan 21 СКОРНІСТЬ.
13. Втулка з промпідшипником
14. ТОРМОЗНА МЕХАНІЧНА СИСТЕМА І ДИСКИ 160ММ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴
