
Велосипед 27,5" Avanti Force 650В 16" серый с синим (650В-g)
10 856 ₴
- В наявності
- Код: 650В-g
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний жіночий велосипед 27,5 Avanti Force 650В, категорії крос кантрі є одним з найпопулярніших в лінійці велосипедів Avanti, має відмінні ходові характеристики за рахунок полегшеної профільованої алюмінієвої рами і колес збільшеного розміру.
Посилена амортизаційна вилка Avanti дозволяє пересуватися по будь-яких нерівностях, а надійні компоненти фірми Shimano забезпечують точність перемикання швидкісних режимів.
Дискові гальма дуже надійні та відмінно працюють у будь-яких умовах для вашої безпеки.
Катаючись на велосипеді 27,5 Avanti Force 650В ви по-справжньому оціните його яскравий дизайн, стиль і надійність.
Компанія Avanti завжди дбає про високу якість своїх велосипедів, за прийнятну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avanti |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 856 ₴
