
Електровелосипед 14" DYU C4 250 Вт 10 А/год 36 В, сірий (C4-fold)
17 029 ₴
- В наявності
- Код: C4-fold
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЕФЕКТИВНІСТЬ
-Тип батареї Силова літієва батарея
- ємність акумулятора 10 А·год
-напруга 36 В
-вхідна напруга зарядного пристрою AC100-240V
- номінальна потужність двигуна 250 Вт (пікова 500 Вт)
- час заряджання 6-7 год
-Спосібність підійматися на пагорб 15 градусів
- максимальна швидкість 25 км/год
-Дроссельний режим 42 км
- режим допомоги педалі/
- тиск у шинах 350 кПа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DYU |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса | 14 мм |
| Дистанція пробігу | 42 км |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 029 ₴



